جشن تولد کودک با تم کارتون فروزن

0

 جشن تولد کودک با تم کارتون فروزن

کارتون فروزن تمام می‌شود، خمیازه‌ای ‌می‌کشید، کش‌و‌قوسی ‌می‌آیید و ‌می‌روید سراغ کارتان. اما برای دختر یا پسر کوچک شما داستان تازه شروع می‌شود. دیگر دنیای آنا و السا و اولاف از فکر و ذهنش بیرون نمی‌رود. از این به بعد دختر شما عاشق اینست که ملکه آرندل باشد و کل آن قلمروی برفی را واقعی ببیند. ممکن است دلش بخواهد از همان قدرت‌های جادویی شاهزاده السا داشته‌باشد. شاید می‌خواهد به آنا و السا کمک‌کند و نگذارد که مادر و پدرشان از دنیا بروند. حتماً دوست دارد یکی از آن اولاف‌‌های یخی بامزه و دوست‌داشتنی و وفادار برای خودش داشته باشد و کلی برف‌ بازی کند. برای همین شما دائما با آنا و السا و اولاف سروکار دارید و اسمشان را از دهان او می‌‌شنوید. تازه ممکن است برای بار دهم یا بیستم با هم به تماشای کارتون فروزن بنشینید.

حالا با همه‌ی این تفاصیل اگر به فکر برگزاری جشن تولد فانتزی و خاص برای کودک خود هستید، بد نیست به تم فروزن فکر کنید. در یک تم پارتی هیجان‌انگیز و باحال برای بچه‌های شاد و شیطون کل فضای خانه، همه‌ی غذاها، لباس‌ها، دکوراسیون و تزئینات را جوری درست کنید تا تم کارتون فروزن در همه جا به چشم بیاید و همه کلی خوش بگذارنند. اینجا ما با چند توصیه ساده به شما می‌گوییم که چطور همه‌ سور‌و‌سات مهمانی را به تم فروزن نزدیک کنید و شهر آرندل را به خانه بیاورید.

 

فروزن یک

اول از همه به رنگ فکر کنید.

رنگ‌هایی که در کارتون فروزن به کار رفته اند سیلور، آبی روشن و سفید یخی است. این رنگ‌ها را در همه جا استفاده کنید. برای دیزاین لباس با تم فروزن، تورهای تزیینی، بادکنک‌ها و حتی غذاها ازین رنگ‌ها استفاده کنید و از بچه‌ها عکس و فیلم یادگاری بگیرید. پیش از این در مطلب فوت و فن عکاسی از بچه‌ها گفته بودیم که چطور می‌توانید از بچه‌ها عکس‌های خوبی بگیرید.
فروزن دو

 

 

می‌توانید روی میز پذیرایی را با تور سفید و آبی تزئین کنید.

در کنار آن حضور بادکنک‌های آبی در همه جا، هم بچه‌ها را به وجد می‌آورد و هم به تم فروزن می‌آید. یکی دیگر از هیجان انگیز‌ترین انتخاب‌ها درست کردن ریسمان‌های برفی است. ورودی یا محل رقص بچه‌ها را اگر به سبک قصر کارتون فروزن دکور کنید محشر می‌شود.

فروزن 3

 

بدون کارت دعوت هیچ کس متوجه نمی‌شود به یک تم پارتی فروزن دعوت شده‌است.

پس یکی از اولین اولویت‌ها باید طراحی کارت دعوت جشن تولد فروزنی باشد. یا می‌توانید خودتان دست به کار شوید، یا می‌توانید از چنین طراحی‌های حاضر و آماده‌ مثل زیر استفاده کنید. به جز این می‌توانید یک دفتر نقاشی فروزن بخرید و در گوشه‌ای بگذارید تا مهمان‌ها در آن یادگاری بنویسند یا نقاشی کنند.

فروزن 4

 

اگر برای هر کدام از مهمانان دعوت شده یکی از ماسک‌های با شخصیت‌های مختلف کارتون فروزن بسازید و در ابتدای مهمانی تقدیمشان کنید که دیگر همه چیز تکمیل می‌شود.

خیلی ساده با چند ورق مقوا درست می‌شود. فقط کافیست کمی سلیقه به خرج دهید. همه بچه‌ها می‌توانند با این ماسک ها عکس بگیرند، بازی کنند و یک عالم خاطره خوب بسازند. حتی تاج السا و آنا هم برای دخترها فکر بدی نیست. علاوه بر این عروسک‌ های فروزن با شخصیت‌های السا و آنا یا اولاف را می‌توانید در جای‌جای خانه بگذارید.

فروزن 5

اگر ستاره جشن تولد دختر خانم است می‌توانید با یک تاج مخصوص شاهزاده السا، یا حتی کلاه گیسی که مثل موهای بافته شده‌ الساست، موهایش را تزئین کنید.

فروزن 6

علاوه بر این، تصویر زیر به شما نشان می‌دهد که چگونه موهای بلند و لطیف دخترتان را درست مثل موهای السا ببافید. با صرف کمی وقت و حوصله می توانید خودتان موهای او را آرایش کنید.

فروزن 7

چون که دختر شما خیلی ناز است، حتماً می‌خواهید کمی صورتش را با لوازم آرایش فروزن آرایش کنید.

البته نه همان آرایش مثل آرایش بزرگ‌ترها. اما به عنوان مثال می‌توانید از یک شابلون اکلیلی با تم کارتون فروزن برای آرایش کردن چشم‌ها یا گونه‌هایش استفاده کنید. بچه‌ها خیلی ازین جور چیزها خوششان می‌‌آید. حواستان باشد ممکن است بقیه دختر‌ها هم عاشق این طرح شوند و مجبور باشید کل روز را مشغول نقاشی کردن صورتشان شوید.

فروزن 8

 

 

اگر هم آن روز، جشن تولد یک شازده باوقار و جذاب است

می‌توانید لباس اولاف را بخرید و به تنش بپوشانید. اصلاً شخصیت بامزه و دوست‌داشتنی اولاف کارتون فروزن را تمام بچه‌ها دوست دارند. با این کار فضای مهمانی خیلی شاد می‌شود و پسر کوچولوی شما در آن روز کلی می‌خندد.

فروزن 9

 

این سری ازین دسرها و اسنک‌های یخی و هیجان انگیز خوراک تم پارتی فروزن است.

درست کردنشان خیلی آسان و دم‌دستی است اما اگر این‌ها نباشد یک جای کار می‌لنگد. بالاخره تم پارتی باید با یک مهمانی عادی فرق داشته باشد. تا کی همه‌اش الویه و کشک بادمجان ( که البته در خوشمزگی و اصالتشان شکی نیست) درست کنیم بگذاریم روی میز؟ می‌توانید از ژله بلوبری، بستنی یخی، مارشمالو و آبنبات‌های آبی رنگ و پشمک سفید استفاده کنید تا کل فضای میز غذاخوری مثل شهر یخی آرندل باشد. عکس‌های زیر چند پیشنهاد ساده به عنوان دسر و خوراکی های جشن تولد است.

فروزن 10

 

بستنی با رنگ‌های سفید و آبی فراموش نشود. درست کردن‌شان هم آسان است.

 

 

فروزن 13

با این حال حتی اگر خیلی وقت و توانایی درست کردن دسرهای عجیب و غریب ندارید

می‌توانید با هوشمندی مخصوصتان، همان خوراکی‌های ساده ای که روی میز می‌گذارید را جوری انتخاب و دیزاین کنید که باز تم فروزن در آن‌ها مشخص باشد. مثلاً چه اشکال دارد اگر دماغ هویجی اولاف روی میز باشد؟

فروزن 14

یکی دیگر از کارهای جالبی که برای تکمیل کردن تم جشن تولد می‌توانید بکنید این‌ست که از ظروف یکبار مصرف با چاپ کارتون فروزن استفاده کنید.

این روزها اینجور طرح‌ها در اکثر فروشگاه‌ها پیدا می‌شود. غیر ازین بد نیست که مثل عکس زیر با چند تکه مقوای رنگی، یک لیوان ساده را به شکل اولاف بامزه کارتون فروزن درآورید. حتی می‌توانید کاغذهای رنگی و لیوان‌ها را در اختیار بچه ها قرار دهید تا خودشان اولاف را بسازند و با این بازی سرگرم هم می‌شود.

فروزن 15

فرض کنیم همه چیز تمام و کمال است و در آخر شما یک کیک بزرگ شکلاتیِ قهوه‌ایِ بی ربط بیایید بگذارید روی میز.

انگار قصر آرندل جلوی چشم همه بچه‌ها دارد چکه چکه آب می‌شود و به قعر نابودی می‌رود. کیک تولد باید حرف اول را بزند. تمام ذوق و قریحه و سلیقه‌تان را در آن بریزید. برای اینکه هم قرار است یک دنیا عکس یادگاری با آن گرفته شود و هم گل سرسبد جشن تولد کیک است. روی کیک تولد فروزن را اگر با کریستال‌های برفی پر کنید خیلی خوب است. حتماً به قناد سفارش کنید که اگر می‌تواند لااقل یکی از شاهزاده‌ خانم‌ها یا اولاف را درست کند و روی کیک بگذارد. خوش بگذرد!

آخری

Leave A Reply

Your email address will not be published.